Recepce

V objektu Apartmánů je k dispozici recepce s denní službou, které se postará o Vaše případné požadavky.

Bezbariérový přístup

Ubytování je dostupné i pro handicapované. Na parkoviště i do apartmánu je bezbariérový přístup. Z parkoviště se výtahem dostanete do všech podlaží.

Parkování

K dispozici k apartmánu je parkovací místo v podzemním hlídaném parkovišti. Z parkovacího místa se  do apartmánu dostanete pohodlně výtahem.

Wifi

V apartmánu je k dispozici volně dostupné internetové připojení šířené WIFI signálem.

Rezervace ubytování

Apartmány Špindlerův Mlýn ...

Mezi nejznámější a zároveň největší horské středisko je v Krkonoších Špindlerův Mlýn. Na své si zde po celý rok přijdou všichni, kdo mají rádi sport a outdoorové aktivity jako je lyžování, snowboarding, horská turistika či cykloturistika. Vychutnat si aktivní dovolenou v řadě sportovišť mohou jednotlivci i rodiny s dětmi. Můžete zde navštívit krytá i otevřená sportoviště, kde se rozhodně nebudete nudit na jaře, v létě, ani v zimě. Za zmínku stojí tenisové a squashové kurty, bowlingové dráhy, kuželna, minigolf či aquapark a samozřejmě nesmí chybět ani wellnes, pro relaxaci a pohodu.

Postupem času byl Špindl proměněn ve významné a nejvyhledávanější středisko pro cestovní ruch, které v ČR můžete navštívit.

Aby jste mohli toto jedinečné místo navštívit a dokonale si zde odpočinout, je zde pro vás připraven apartmán pro čtyři osoby ve kterém nechybí veškeré vybavení. K apartmánu náleží terasa a také prostor pro uložení lyží a kol. Apartmán je umístěn v  moderním komplexu, který byl dokončen v roce 2014. V těsné blízkosti je lanovka na Medvědín a aquapark.

Obr 

Kontakt

E-mail : info@apartman315.cz
tel.: +420 775 354 816

Kde nás najdete

Špindlerův Mlýn 331
543 51, Špindlerův Mlýn

 

Máte nějaké dotazy?
Rádi Vám odpovíme!